درباره‌ی ما

دکتر عباس حسن پور در سال ۱۳۵۶ در بخش جنت شهرستان داراب متولد شد. ایشان بعد از طی دوران راهنمایی در شهرستان داراب و شرکت در آزمون ورودی دبیرستان های نمونه در دبیرستان نمونه شهید دکتر بهشتی شیراز تحصیلات دوره دبیرستان را ادامه داد. او در تمام طول دوران دبیرستان عنوان رتبه اول، را به خود اختصاص داد و مدرک دیپلم خود را در سال ۱۳۷۴ اخذ نمود.

در سال ۱۳۷۴ به عنوان دانشجوی پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی جهرم پذیرفته شد و در تمام این دوره که بین شیراز و جهرم مشترک بود و همچنین امتحان جامع به عنوان دانشجوی برتر برگزیده شد.

او بلافاصله پس از اتمام دوره پزشکی عمومی و پس از شرکت در امتحان ورودی دستیاری، وارد رشته جراحی کلیه و مجاری ادراری (ارولوژی) در دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد. او در طی این سال ها نیز دستیار برتر رشته خود شناخته شد.

همچنین پس از طی دوره دستیاری، در بورد تخصصی اروپا در سال ۲۰۰۶ که علاوه بر ایران، ۲۸ کشور اروپایی در آن شرکت داشتند رتبه برتر را به خود اختصاص داد.

مسؤلیت ها و سوابق:

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

معاونت آموزشی بخش ارولوژی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی جهرم

ریاست دانشکده پزشکی جهرم

مدیریت گروه اخلاق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جهرم

ادامه تحصیل به عنوان دستیار فلوشیپ رشته ارولوژی کودکان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد)

ده سال فعالیت خاص در حیطه ناباروری مردان، در بیمارستان مادر و کودک و غدیر شیراز

 

سایر سوابق و فعالیت ها:

انجام انواع جراحی های میکروسکوپی در زمینه ناباروری و سایر زمینه ها طبق استانداردهای روز جهان

فعالیت خاص در حیطه ارولوژی کودکان (مشکلات کلیه و مجاری ادراری کودکان)

گذراندن دوره تعبیه باطری (Sacral Nerve Stimulator) جهت مثانه هایی که فلج شده و بی اختیار شده، یا قدرت تخلیه ادرار را ندارند

حیطه های دیگر شامل بیماری های پروستات، انواع سنگ شکنی های برون و درون اندامی، سرطان های سیستم ادراری-تناسلی و …

 

3 دیدگاه در “درباره‌ی ما

  1. باتوجه به شناخت کاملی که از اقای استاد دکتر عباس حسن پور هم در دبیرستان نمونه شهید دکتر بهشتی وهم دردانشگاه علوم پزشکی جهرم داشتم ایشان هم ازلحاظ درسی وهم از لحاظ اخلاق پزشکی ودینداری نمونه بودندودر رشته تخصصی جراحی کلیه ومجاری ادراری بزرگسالان وفوق تخصصی ارولوژی کودکان استاد به تمام معنا هستندوتمام مریضهایی که به ایشان معرفی کردم نتیجه بخش بوده وانشاالله همیشه توفیق خدمت به مراجعین را داشته باشند.

  2. با شناخت چندین ساله ای که از استاد حسن پور دارم ایشون نه تنها در زمینه علمی و تخصص پزشکی شون بلکه در زمینه اخلاق و تعهد کاریشون نیز الگوی ما و خیلی از افراد دیگه هستن.
    از خداوند آرزوی توفیق روزافزون براشون دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *